DiVolio Napoli I čierno / šedé

Závesné kreslo Napoli I značky diVolio je produkt, ktorý bude dokonalým miestom na odpočinok počas teplých letných dní. Môžete ho umiestniť do záhrady, na terasu alebo na...
309 €

Stojan
so stojanom
Hojdacie vaky

• , zakúpené v Hop-sport

Odporúčam toto kreslo, zatiaľ sme spokojní. Skrášľuje nám terasu :)

(značka)

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s tovarom od nás!
    S priateľským pozdravom,

100% polyester
Stojan
so stojanom
Hojdacie vaky

Závesné kreslo Napoli I značky diVolio je produkt, ktorý bude dokonalým miestom na odpočinok počas teplých letných dní. Môžete ho umiestniť do záhrady, na terasu alebo na balkón. Charakteristický zaoblený tvar a dva mäkké vankúše ( jeden sedák a druhý ako opierka hlavy) ho robia neuveriteľne  pohodlným. Možnosť odpojenia koša (kresla) od rámu umožňuje rýchle premiestnenie produktu na iné miesto. Stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť používania a odolný výplet je odolný voči rôznym poveternostným podmienkam.

Odolná konštrukcia
Kreslo je upevnené na stabilnom oceľovom ráme potiahnutom práškovou farbou. Rám kresla je vyrobený  z odolného výpletu, ktorý je odolný voči dažďu, snehu alebo slnečnému žiareniu. Precízne spracovanie zaisťuje bezpečnosť používania a produktu dodáva originálny a jedinečný vzhľad.

Impregnované vankúše
Mäkké vankúše (sedák a opierka hlavy) vám poskytnú pocit neskutočného pohodlia. Vankúše sú vyrobené z impregnovaného materiálu, vďaka čomu sú odolné voči škvrnám a ľahko sa čistia.

Deka a kryt v súprave
Kreslo Napoli I je navyše dodávané s polárovou dekou a ochranným krytom.

Technické dáta:

• polárová deka: 150x180 cm, béžová
  • ochranný kryt na zips

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Hop-sport

Odporúčam toto kreslo, zatiaľ sme spokojní. Skrášľuje nám terasu :)

(značka)

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s tovarom od nás!
    S priateľským pozdravom,
    Tím obchodu Di-Volio.